התפתחות אישית, גאומטריה מקודשת והפעלת המרכבה

שאלות ותשובות…

מה זה גאומטריה מקודשת, ולמה בכלל ללמוד או להבין אותה? (ומדוע קוראים לה מקודשת?)

גאומטריה מקודשת היא תורת חיים אשר מחוברת לכל דבר בבריאה.
מתוך ראיון שנערך עם עם דרונבלו מלכיצדק ( שהביא לנו את מדיטציית המרכבה)  נכתב על ידו … גאומטריה מקודשת קשורה בהחלט לכל דבר, אין נושא אחד אפילו, שניתן לומר עליו שגיאומטריה מקודשת אינה קשורה בו. ואוסיף,

גאומטריה מקושרת קשורה למדע, ליופי – ראו ציורים מפורסמים שצוירו על פי חתך הזהב בגאומטריה המקודשת, באדריכלות, ראו את מבנה הפרתנון, חדרי מדרגות , צורות ומבנים אשר בגלל הצורך בחוזקם, השתמשו ברעיונות מהגאומטריה, כמו למשל המשולש שנחשב לאחד המבנים החזקים ביותר ועוד…

מדוע דווקא צורות גאומטריות….

אלברט איינשטיין אמר: " העיקרון היצירתי שוכן במתימטיקה…" ומכאן גיאומטריה
ללא כל ספק הינה חלק ממדע זה, כאשר עלינו להבין שהגיאומטריה מכילה גופים
הקשורים למציאות כמו יצורים מסוג קונכיות, פתיתי שלג, גוף האדם ועוד הקשורים
בהבנה גיאומטרית, ראו סכמות ליאונרדו די וינצי…
ומה המשמעות של צורות אלו? אילו תכונות, 'כוחות'  – יש להם?

לכל צורה משמעות משלה למשל בצורות המושלמות הפירמידה המשולשלת מקושרת ל"אש" התמיון, פיאון בעל 8 פיאות מקושר "אוויר"  קובייה מקושרת ל"אדמה" עשירימון מקושר ל"מים" והתריסריון אותו חשבו פעם כצורת כדור הארץ מקושר אל ה"אלמנט החמישי" הרוח" וכך הם אלו שמחברים בין הגוף לרוח ראו אספקט היסודות בתורה הסינית, אספקט בתורה ההודית וכו' .

מהם התכונות של משולש, לדוגמא …?

חיבור אל המקור בגלל ראשוניות הצורה בתלת ממד. ( נשים לב הכוונה לתלת ממד ולא דו ממד)
פרוק צלע יהפכו לדו ממד ואנו חיים כגוף תלת ממדי ולכן חשיבות התלת ממד.

קליפת כדור הארץ למשל כ-95 אחוז ממנה טוענים מבחינה ארכאולוגית כימית שהמחצבים הנמצאים בקליפה בנויים מצורת משולש במבנה המולקולרי/אטומי שלהם עם סיליקון/צורן קטן במרכזו. כאשר 2 קישורים של הפירמידה המשולשת קושרים יחדיו נקבל את המרכבה…משושה ( אקסגונל…)

תורה שלמה מפרשת את הצורות הגיאומטריות ולכן ניתן לתת רק דוגמא או שתיים אך הדוגמאות החשובות מכולן הן פרח החיים, 5 הגופים השמימיים ( המושלמים) הפלטוניים, גופים תלת ממדיים אשר בכולם פאות הגופים נוגעות במעטפת הכדור ואלו הגופים היחידים הגיאומטריים שעושים זאת..

משולש אינו קשור לנושא אלה פירמידה בסיס משולש או בסיס מרובע דהיינו גוף תלת מימד…
המשולש קשור לחוקי היקום זהו חוק השלוש דהיינו : אימא- בן – אבא…

מהם המושגים העיקריים המסבירים את הגיאומטריה המקודשת?

אין מושגים עיקריים להבנתי, בכל דבר יש גיאומטריה מקודשת…ואולם כל העוסק בכך מתייחס לחתך הזהב, 5 הצורות המושלמות, ספירלת הזהב, טור פיבונצ'י, קוביית מאסון המחברת בין גבר לאשה , פרח החיים המכיל את כל הצורות הגיאומטריות הידועות, קוביית מטטרון המחבר בין רוח לגשמי ומכיל את כל הספרייה התובנתית המודעתית…

מה היא מטרתה?

 מה היא באה להסביר או ללמד את בני האדם וכיצד היא יכולה להועיל למי שמבין ומיישם? כמו שאמרתי פעמים נוספות, חיבור בין מוח שמאל לימין דהיינו חיבור בין רגש לשכל יוצר איזון אנרגטי ופיזי של האדם בגופו ובחיבורו לסובב…

מה המקור שלה, מהיכן היא מגיעה?

למעשה בפעם הראשונה היא הוצגה בפומבי על ידי פלטו שהוא פילוסוף יווני.
למעשה היא הגיעה ממצרים העתיקה אך אין פרטים על כך בסיפרות ההיסטורית.
תורה שלמה נוצרה אז כולל מתמטית על ידי טור פיבונצי המתאר את יחסיות המספרים ואת חתך הזהב המהווה מקדם כמו  " פי – 3.14 במתמטיקה" רק כאן זה 1.618 ממנו יוצרים באמנות, באדריכלות וממנו ניתן לראות בגוף האדם ובחלקיו ראו תמונות שהעברתי אליכם.

מה זה להאיר את גוף האור? ומה זה נותן לנו?

גוף האור הינו למעשה בגיאומטריה המקודשת…המרכבה ולהאיר אותה זה אומר להפעיל את השדה האלקטרו מגנטי ואלקטרוני הנמצא סביב הגוף של כל דבר אך ברור גם שגוף האור אלו הגופים הבלתי נראים של האדם כדוגמת ה"אורה" והגופים האתריים השונים אשר מחוברים ידיו…וזה על קוצו של יוד…

מה זה הבנות "ההכרה"?
הכרה דהיינו מודעות…ההבנה מהי קשורה לעולם רחב של מושגים בהתאם לסוג התורה אותה רוצים להבין… בעקרון המודעות נמצאת מחוץ לגוף מעל הראש והיא זו המקבלת מידע מתהליכי מרכזי הגוף השונים ומהבריאה ובאמצעות מערכת מתוחכמת ועילאית יוצרת את המסקנה של תמצית ותוצאת האירוע .

מאידך היא גם זו אותה אנו מכוונים במחשבה לאירועים שונים בדמיון מודרך למשל או בחיבורים אנרגטיים לצרכים שונים עד למסעות אסטרליים

מה משמעות החיבור בין מוח שמאל לימין וכיצד זה משפיע על האדם ועל חיי היומיום שלו?

כמו מהי המשמעות של הבנת הגוף שלך, חיבורו למרחב, הבנת חוויותיו מתוך הבנה שכלית ולא אינטואיטיבית, כמו הבנת החוויה "משוללת יסוד במציאות כפי שתהיה" ברמה של לוגיקה ושכל שמוכן לקבל תופעות אנורמאליות, כמו פיתוח עצמי ליכולות גבוהות, כמו לימוד אפילו כללי- מה נותן לימוד בבית ספר רגיל…וכולי…

האם יש 'טיפים' שאתה יכול לתת, משהו אחד מתוך מדיטציית המרכבה שיכול להועיל
(למשל נשימה מסוימת?)
רכב האור הרוחני  הידוע בשם מרכבה מונע מאנרגיה של צורות גאומטריות כמו כוכב מגן דויד תלת ממדי, התריסריון בעל 12 פאות מחומשות.

אם ניקח את המחומש בגוף התריסריון וננתח אותו נקבל את סכמת לאונרדו די וינצי כאשר הידיים והרגלים של האדם עם הראש יוצרים בתוך מבנה המחומש את כוכב המחומש הפנטגרם.

 זהו החיבור החזק ביותר הנראה לעין של הקשר בין גוף גיאומטרי לאדם.

הכוכב המחומש מהווה חיבור לרוח של הגוף באופנים שונים כמו חיבור לתיקשורים, חיבור לאנרגיה, חיבור להפעלת רצונות, חיבור לרבדי האני העליון האין סופיים…

מרכבה MerKaBa:

הנשימה במרכבה נעשית מתוך צינור כוח החיים העובר במרכז הגוף בעמוד השדרה ומתחבר לרובדי הממד הרביעי לאמה אדמה ולאבא שמיים.

הנשימה הינה נשימת דולפין/לוויתן היא מעגלית ריתמית תוך ראיית גופים גיאומטריים מילוי הגופים ופריקתם, טיהור וטעינה. הנשימה נעשית דרך האף המקשר את הגוף לקליטת מערכים שונים שלא מופעלים ביום יום ומאפשרת לנו הזרמת אנרגיה את בלוטת האצטרובל ופיתוחה .

קצות צינור כוח החיים הנראה כשפורפרת נורת ניאון, הינו בצורה גיאומטרית המשתנה בהקשר לחיבורו לגוף הגיאומטרי אתו הוא נפגש מצורת 3 צלעות ל-5 צלעות ובכך הוא מקשר בין הגופים הגיאומטריים הסובבים כל דבר ונמצאים בכל.

תודעת מלכיצדק היא חיבור לרשת האנרגטית הפרושה מעל כדור הארץ ומהווה עבורנו חיבור אל הבריאה. זו למעשה חגורת וואן אלן … הספרייה הקוסמית. את החיבור אל תודעת מלכיצדק ממשה מדיטציית מרכבה משולשת מיוחדת אשר יצרה חיבור ראשוני ממנו כבר המשכנו אנו בני האדם דרך החיבור הראשי מתוך התכווננות מודעת.

לסיכום, התפתחות אישית בלמידת מדיטציית 17 הנשימות של מלכיצדק מאוד מומלצת ולו בשל אופי , 17 הנשימות השונות אחת מהשנייה הן בהדמיה והן בחיבור האנרגטי .

6 הנשימות הראשונות מאפשרות לנו ניקוי אנרגטי ושקט נפשי תוך מספר דקות, זה בפני עצמו מהווה תמריץ ללמוד את המרכבה. 7 הנשימות הבאות נועדו לעצב את הגופים האנרגטיים שלנו באופן כללי ואז מגיעים לנשימות הפעלת המרכבה….

מעוניינים בפרטים נוספים… מעוניינים להשתתף בסדנה… צרו קשר עם אריק 0523608222 משכן מרכבה הרצליה.

כתיבת תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

Call Now Button