פרח החיים

גיאומטריה מקודשת הינו נושא מדהים המכיל לטענת חוקרים רבים ואנשי רוח או מיסטיקנים, את כל הקיים ביקום עד למחקרים המתחילים באקסיומה מסוימת ומנסים להוכיח את יצירת כל הקיים מתוך הגיאומטריה המקודשת, כמו לדוגמא ספריו של " דרונבלו מלכיצדק " הנקראים פרח החיים – ווליום 1 ווליום 2.

פרח החיים הינו הסמל החשוב מכולם המכיל את ה-DNA של בני האנוש בנוסף לכל צורה גיאומטרית אפשרית.

(מכיל 19 מעגלים משולבים)

בתקופת אטלנטיס ואף קדום לה , הדרך בה נשמנו את כוח החיים , הייתה חיבור בין המרכזים האנרגטיים שלנו ישירות דרך התצורות הגיאומטריות של גופנו והסובב אותו אל האנרגיה של השדה האלקטרומגנטי הסובב אותנו ומחבר אותנו לכל.

פרח החיים

סימבול אמיתי שנמצא ללא קשר ל"תיקשור" והתגלה במקדשים עתיקים אפילו ביפן. תמונתו האמיתית ללא "תיקשורים" מהווה את הבסיס למחקרים עליו.באופן כללי, העברת קווים ישרים בין נקודות בתוך תמונת פרח החיים ותהליכי סיבובי וורטק,  יוצרים את כלל הצורות הגיאומטריות הידועות כמו גם את כל הסמלים האנרגטיים של הזמן העתיק. פרח החיים נותן מתוכו למשל:

ביצת החיים – פרי החיים – המרכבה – עץ החיים ועוד אין סוף סמלים וגופים בידוע לנו.

 ראו למשל כיצד בתוך 8 התאים או העיגולים במקרה של סקיצה זו, בהם נכנס עץ החיים כמו גם במצב של 8 התאים הנחשבים לזרע החיים ו/או לביצת החיים במידה ועטופים במעטפת או ללא מעטפת.                      

 בסקיצה מתחת, אנו רואים את עץ החיים במלואו כפי שנמצא בתחריטים עתיקים במצריים ללא קשר לקבלב היהודית, כשהוא חלק מפרח החיים.       

מבחינה היסטורית ארכיאולוגית , נמצא חריטה מורכבת של פרח החיים לפני למעלה משלושת אלפים שנה במצרים העתיקה באופן מיוחד במקדש של OSIRION באתר ABYDOS,EGYPT .האתר הכיל עמודי ענק במצבה הבנויה בצורה מלבנית באופן ייחודי מאוד וגבוה מאוד על עמודי מצבה זאת נמצא מה שמכונה היום סימבול פרח החיים חרוט בצורה שלא מאפשרת מחיקה.

העמודים סודרו בתוך המלבן ששיטחו נגזר ממחומש הפוך המוקף פעמיים על ידי עיגול. הסמל מכיל את 5 הגופים הפלטוניים מהם נגזרה כל המתמטיקה ואת מה שנקרא בעקבותיהם – "פיי" – שורש 2 ו- שורש 3 כמו גם את הזווית.

כאשר אנו לומדים וחוקרים את הנושא , מתחילים בדרך כלל מתיאוריו של פלאטון בתקופת יוון העתיקה 350BC  שהעביר את הנתונים על 5 הגופים הפלטוניים (יסודיים – ראשוניים).

אחת הגופים המפורסם מאוד הינו הפירמידה המשולשת התלת ממדית.

הכפלת הפירמידה והפיכת אחת מהן הינה "המרכבה" או כפי שמכונת בפי רבים,  "גוף האור".

זאת היא מרכבת מלכיצדק המעירה את הגוף מתרדמתו ומחברת את כלל הגופים שלנו לתדר האהבה וכוח החיים הראשוני ללא התערבות, זאת, להבדיל מגופים גיאומטריים אחרים מפותחים שאינם מחברים לכוח הראשוני אלה לפיתוחים של אפשרויות הכוח ובקיצור למסננים ועושים עבודה וחיבור שונים.
זהו גוף ראשוני המשייך את הפירמידה לאנרגיה היקומית הראשונית , היינו אל הבורא ישירות גוף זה מעביר את כוח החיים על תכולתו המורכבת ללא סינון.

גוף נוסף המוכר לנו הינו ה"מתומן" " אוקטהידרון" המהווה פירמידה מרובעת כפולה הפוכה אחת לשנייה. ( ראו סקיצת הגוף האמצעי של 5 הגופים הפלטונים.
צורה גיאומטרית זאת הינה המשך טבעי ומשלים של הפירמידה המשולשת, מעצם כפילותה מניחים כי זאת פירמידה המבצעת שתי פעולות בו זמנית, העליונה מחברת אל אבא שמים והתחתונה מחברת לאימא אדמה ומכאן שמה , משמעותה ותפקידה – חיבור בין שמים וארץ.

Call Now Button