מדיטציית המרכבה

מרכבת מלכיצדק , הינה טכניקה מדיטטיבית אשר נועדה , תוך חיבור, גוף – רוח  –  נשמה  , להעביר את תודעתנו מרובד אחד לרובד אחר בדרך חלקה ריתמית והומוגנית .
המרכבה משולה בהיבט הצר של המילה לכלי רכב המסוגל להעביר את המודעות מהממד השלישי בו אנו חיים לממדים ורבדים נוספים ואחרים. ביהדות , נחשבת המרכבה גם ל"כס האלוהים" אך יש להבין ולקבל זאת רק בלשון ההמעטה מאחר ומרכבות האל רבות המה כאשר חלק גלויות כבסיפורי התורה על המרכבות וחלק סמויות ונועדו למטלות מוגדרות.
הפעלת המרכבה עבורנו מהווה העלאה של רמת התודעה והמודעות הקיימת לרמות גבוהות תוך שאיפה להתחברות אל האני העליון והחיבור האלוהי והכנה להפעלת המרכבה במועד הנכון שיתאפשר מבחינה קוסמית ומאחר וכל אחד הנו ניצוץ אלוהי , הרי שברי וטבעי הדבר להתחבר אל החיבור העליון ואל האלוהות האין סופית.
ביצוע תהליכי מדיטציית המרכבה יחבר אתכם לאור , ילמדכם נשימה נכונה כפי שנשמנו פעם, ( נשימה זאת נקראת נשימת דולפין ) תוך איזון חשמלי אנרגטי ואתרי של גופכם על רבדיו השונים וריכוז מרכזי האנרגיה תוך חיבור ביניהם מצד אחד אל אבא שמים ומצד שני אל אימא אדמה ובעצם בכך תיצרו חיבור אל הטבע ואל הבורא.
המרכבה נקראת גם " אור גוף " והיא מאפשרת ביצוע מטלות בממד שלנו ברמה גבוהה מאוד של מודעות וריכוז תוך חיבור הרגש והשכל ,אם לריפוי עצמי ולאיזון ואם לעזרה לזולת.
הפעלת המרכבה משולה להעברת המודעות תוך השארת הגוף הפיזי בממד השלישי , אל ממדים נוספים ומלמדת אותנו בעצם את הדרך הטובה והקלה למעבר תוך התפתחות האנושות והיקום לממדים הבאים אליהם אנו עוברים.
אין ספק כי יכולת פתיחת המרכזים האנרגטיים ובמיוחד מרכז הלב , התחברות אל האהבה האין סופית ויכולת הנתינה מתוך חסד , חמלה, רחמים ואהבה , מהווה יחס ישר לקבלה של הנותן ומעבר לרבדים ומימדים גבוהים ביחס ישר ליכולת הנתינה.
המרכבה למעשה נמצאת באופן סביל סביב כל גוף קיים כמו גופנו , והיא מחכה להפעלתה על ידי המודעות והאהבה. במצריים העתיקה והקדומה , בבתי הספר של המיסטיקה הקדומים אשר מכילים ידע אין סופי , מסבירים את השם מרכבה כך:

Mer   –     גוף     –  הגוף הפיזי בממד השלישי של האדם.

Ka     –     רוח     –   שדות אור מסתובבים , רוטטים.

Ba    –     נשמה   –   החלק האתרי של הנשמה.

המילה המלאה באנגלית היא MerKaBa  מתכוונת לשדה אנרגיה רוחני פיזי המוקף באמצעות שדות אור הנצח, האין סופי, תוך סיבוב / רטט הקרוב למהירות האור בקדקודים. בתי הספר העתיקים והמקודשים של Lemuria   , Atlantis  , Egypt , השתמשו בתרגילים וטכניקות כמפתחות אל הממדים/רבדים הגבוהים.

סימבול אנרגטי של האדם במרכבה וחיבורו בין שמים וארץ

את ביצוע המרכבה כתב דרונבלו מלכיצדק הנקרא גם בשמות נוספים כמו "הלב הרחב" , אינציקלופדייה מהלכת, מלא מלוא החופן באהבה לכל ומדהים בידיעותיו הרבות ובמחקריו בתחומים רחבים מאוד בתחום הבריאה. כתב שני ספרים שנקראים  "פרח החיים" 1 + 2 , בהם הוא מתאר בהרחבה את נושא הגאומטרייה המקודשת ומצרים העתיקה.

סקיצות על המרכבה 

כניסת כח החיים מאבא שמיים  דרך צינור הפראנה

כניסת כח החיים מאמא אדמה  דרך צינור הפראנה

פירמידה עליונה בסקיצה נקראת פירמידת השמש, פירמידה תחתונה בסקיצה נקראת פירמידת ארץ , צינור הפראנה עובר במרכז עמוד השדרה של האדם.

האדם נמצא במרכז מערכת מגן הדויד התלת ממדי – דהיינו המרכבה. 

להלן סקיצה נוספת להבהרות:

שדה האנרגיה בהפעלת המרכבה נמצא סביב מגן הדוד,   כוכב מגן הדויד במרכז שדה האנרגייה , הינו המרכבה בו נמצא האדם.

קיימות תמונות של "NASA" המראות בצילומי אינפרא אדום ואחרים את המרכבה בצורתה מתוך צילומים בחלל , להלן שתי דוגמאות להנאתכם:

הדיאגרמות שערך ליאונרדו דה וינצי מתארת את האדם במרכבה תוך תאור הזזת גודל העיגול, ספירות חיצוניות ופנימיות, עם שינוי מצב המודעות תוך תהליכי ביצוע המרכבה, ומצבים נוספים.

Call Now Button