הבריאה סדרת מאמרים – מאמר 1

אריק איזנמן – Mer-Ka-Ba כל הזכויות שמורות לכל מאמרי הבריאה           

מבוא לאזוטריקה וגיאומטריה מקודשת. – חלק 1.
אחד מסודות היקום בו אנו חיים, מיושם בהתרחבותו להמשך החיים,או התכווצותו לסיום חיים. ללא התרחבות או התכווצות, לא תהייה כלל בריאה כפי שהיא מוכרת לנו כיום. הבריאה מתרחבת לאין סוף ובסיום התהליך או בנקודה מסוימת בו, היא תגיע לנקודת הצמצום ותתרחש "בריאה מחדש" בדיוק כפי שקורה לכוכבים, מרגע לידתם ועד נקודת התפרקותם אם בפיצוץ או בהתרחבות, לצורך בריאה מחדש. איינשטיין גילה בתקופתו, כי היקום מתפשט. בעקבות הצורך להיות מקובל במחקרים ובתגליות על ידי הקהילה המדעית, נאלץ איינשטיין להוסיף לנוסחאותיו "קבוע קוסמולוגי" ש"עצר" לכאורה את ההבנה כי היקום מתפשט כל הזמן. בשנת 1929, כאשר האבל הוכיח כי היקום מתפשט, הוציא איינשטיין את הקבוע שהכניס לנוסחה ואמר כי הייתה זו השגיאה הגדולה ביותר בהסכימו להכניס קבוע זה בכדי לרצות את הקהילה המדעית.
מצב צבירה:
לפני מיליוני שנים, כאשר הפלנטה נראתה אחרת מבחינה אקולוגית, אנרגטית ואטמוספרית, חיו על הפלנטה סוגים שונים של אנרגיות טהורות, בעלות צבע ותדר שונים מהקיים היום בממד הגשמי. אנרגיות אלו היו מפוזרות או ממוקמות בכל מקום, הן היו מרוכזות כל אחת במקום אחר ובריכוזים שונים ללא סדר מסוים. היו כאלו שהיו יותר נפוצות ואחרות פחות נפוצות ויותר נדירות. כולן חיו במשך מיליוני שנים ובאותם תנאים מסוימים המתאימים להן ולתקופתן. הבנות אלו נובעות בעקבות מחקרים אזוטריים שונים בעקבות ממצאים או מידע יקומי שהובא על ידי ארכאולוגים, מיסטיקנים ומתקשרים, כך שההבנות ניתנות לשיקול דעתו של כל אחד מאיתנו וברור שרבות מהן אינן מקובלות על ידי המדע. כאשר האקולוגיות, אטמוספרות ותנאי הפלנטה השתנו ולא התאימו להמשך קיומן של האנרגיות הטהורות, חלקן החלו להתכווץ, להתאחד ולהידחס יחדיו עד שהפכו לחומר, למוצק, כמו למשל צורתן של הקריסטלים אותם אנו רואים היום, תוך שהן אוגרות וכולאות בתוכן את האנרגיה המסוימת בצורה מרוכזת, תמציתית וייחודית. כלומר, בעצם, הן שינוי מצב צבירה אחד לאחר כמו למשל פתיתי שלג שהגיעו למצבן תוך שינוי מצב צבירה בעקבות שינויי טמפרטורה במקרה זה, עד הגיען לתצורה שונה. אנרגיות טהורות אחרות, נותרו בפלנטה כשהן ממתינות להמשך הקיום, חלקן תוך התחברות לעולם הגשמי לצורכי התרחבותו ואחרות לשמירה וקיום התרחבות הפלנטה.
היווצרות – לידת כוכבים:
כוכב נולד מענן של גז ואבק כוכבים הנקרא ערפילית. ערפיליות נפוצות בכל היקום ולא רק במקום מסוים, ישנה קריסה של חומר לתוך עצמו ונוצר כוכב, זאת בגלל, משקל-כוח המשיכה-ותלות במסה. ראו תמונת ערפילית אוריון המצורפת בזאת, הנה ערפילית מאוד מפורסמת.

היא נקראת הציד על שום צורתה ורואים בתמונה את תצורת הדמות עם הראש למעלה ובעצם מדברים תמיד על חגורת אוריון המכילה 3 כוכבים ועוד מספר כוכבים המיצגים את חלקי הגוף של הציד. כוכב "חי" בין מליון ל- 20 מיליארד שנה, תלוי בגודלו ו"מת" לאחר מכן. שוב, המוות תלוי בגודלו, כוכב גדול ימות מוות אלים כדוגמת סופר נובה ולאחריה חור שחור וכוכב קטן כמו השמש שלנו ימות מוות "צנוע".

להלן תמונת סופר נובה מדהימה ,


אשר צולמה בצילום מיוחד שהדגיש את האולטרה סגול. קרינת אולטרה סגול לטענת מדענים, היא זו     שכנראה גרמה לפני כ- 440 מליון שנה להכחדה של כל החי בכדור הארץ. ( אחת מחמש הכחדות ידועות ). למרות תהליכי חיים ומוות של הכוכבים, ובגלל חוק שימור החומר, כמות החומר/מסה לא תשתנה לעולם ביקום והיא בעצם אינסופית. בל נשכח שהאבק הבין כוכבי עליו אנו מדברים, הנו תוצאה של מות כוכבים, מכיוון שבשעת מותם הם מתפוצצים או מתנפחים לגמרי ורוב המסה שלהם מתפזרת חזרה לחלל. חומר זה משמש אח"כ ללידת כוכבים חדשים כך שתהליך מחזורי זה מתרחש בכל גלקסיה ביקום ובעיקר בגלקסיות ספיראליות דוגמת שביל החלב שלנו .
שביל החלב והמרכבה:

שביל החלב בתצורתו כמובא בתצלום המצורף, מזכיר לנו חללית ובגאומטריה מקודשת למעשה כך נראית המרכבה Mer-Ka-Ba  גוף-רוח-נשמה, המפורסמת אותה הביא דרונבלו מלכיצדק והסופר ג.ג. הורטק להכרת הציבור הרחב תוך חיבורה לרשת המגנטית של כדור הארץ וגוף האדם. מרכבת מלכיצדק נועדה במקור לחבר את רשת התודעה ברמה פלאנטארית וכעת משמשת את האדם הגשמי לצורכי התרחבות אישית והעלאת התדר והיכולת ברב גופית שלו. עד כאן היה ההיבט הפיזיולוגי למעשה של תהליך לידה-מוות לכוכבים תוך ההשלכות הנדרשות וההיקשים אותם ניתן לקבל מחיבור אל הבנת הבריאה מתוך הכרה בחלקים האתריים של האדם. ברור שההסבר הינו על קוצו של יוד ואינו נכנס לתחומים לא ידועים כמו חורים שחורים, אנרגיית הריק, תחומים נסתרים מעיני המדע והבנת העולמות הבלתי נראים.

Call Now Button