גאומטריה מקודשת והמרכבה

אריק איזנמן – משכן מרכבה
גוף-רוח-נשמה       MerKaBa   

גאומטריה מקודשת ומדיטציית המרכבה על קצה המזלג

היקום בו אנו חיים, מתרחב כל הזמן, זהו סוד הקיום, ללא ההתרחבות או ההתכווצות, לא תהייה כלל בריאה כפי שהיא מוכרת לנו. הבריאה מתרחבת לאין סוף ובסיום התהליך או בנקודה מסוימת בו, הא תגיע לנקודת הצמצום ותתרחש "בריאה מחדש" בדיוק כפי שקורה לכוכבים מרגע לידתם ועד לרגע פיצוצם לצורך בריאה מחדש. גאומטריה מקודשת מהווה בסיס לבריאת העולם. אנו מדברים על חמש מתוך שישה גופים גאומטריים ראשוניים כפי שהוצגו בעולם העתיק יחסית על ידי פלטון כאשר אחד מגופים אלו הנו פירמידה משולשת תלת ממדית הקשורה למרכבה.

 

פרח החיים…

הסמל הידוע ביותר שנמצא באתרים שונים בעולם והקשור ליסוד הגאומטריה המקודשת ומלאכת הבריאה נקרא "פרח החיים" , בו נמצאת כל צורה גאומטרית אפשרית וידועה. מתוך "פרח החיים", על ידי הזזת "וורטק" מסוימת, נקבל  13 עיגולים וצורה הנקראת "פרי החיים", אם נחבר את  "פרי החיים", "ביצת החיים" וה"טאורוס" נקבל יחד את שלושת הצורות המהוות בריאת כל הקיים. חיבור 3 צורות  אלו בקווים ישרים ממרכז כל עיגול לאחר, יוצר את  "קוביית מטטרון ", היא צורת הקיום הבסיסית של היקום.   
בכל תהליך בגאומטריה המקודשת אנו משתמשים בכלי שנקרא "ספירלת הזהב" ממנה נוצרו כל הצורות הגאומטריות המקודשות, כלומר הקשורות לגוף האדם הפיזי. היא גם קושרת כל חיבור אנרגטי רב ממדי. מתהליך "ספירלת הזהב ", נוצרה "קוביית מטטרון ", המכילה את כל הצורות הגאומטריות הקשורות ל "מרכבה " בנוסף להכלת הגופים הגאומטריים הפלטוניים.

                קוביית מטטרון                            

 

ביצת החיים ,זרע החיים, עץ החיים 

לצורך הבהרה לפני שנמשיך, אנו מדברים על 8 תאים ראשוניים ( לא 7 כפי שקראתי במקומות אחרים) ולמה 8…כי אלו 8 התאים היחידים שמתפתחים בתהליך הזיגוטה ובסקיצה הדו ממדית רואים 7 אבל מאחור יש עוד תא וזהו התא השמיני. הבנות לחיבור בין התאים בגאומטריה מקודשת ניתן לממש על ידי סרגל ועיפרון ולשרטט קווים ממרכז כל תא כך נקבל את צורה תלת ממדית הגאומטרית של המרכבה.( כמובן גם שלא כל גוף גאומטרי הנו גאומטריה מקודשת ובוודאי שאין קשר בין מדיטציה באופן כללי לגאומטריה מקודשת.)
תצורה גאומטרית זו  המתרחשת בזיגוטה, קיימת מרגע התחברות האדם והיקום מבחינה נשמתית…אל גלימת הבורא…ונמצאת באזור הפירינאום, השורש. אלו 8 תאים שגודלם לא משתנה לעולם לעומת תאים אחרים.

המתקשר והסופר ג.ג.הורטק בספרו מפתחות חנוך, ספר מדהים בפני עצמו ונושא אין סופי לשיחה ולימוד אם נרצה , העביר את המידע על המרכבה וכהמשך טבעי למידע, דרונבלו מלכי צדק החי בקוויבק קנדה ובאריזונה ארצות הברית, מתוך חיבורו למלאכיו, הביא דרונבלו מלכי צדק את התהליך "הטכני" מחד והתהליך ה " רגשי " מאידך, לביצוע הפעלת גוף האור. וכך תקשורו והבנותיו, יצרו מדיטציית 18 הנשימות שנקראת מדיטציית המרכבה.  קיימת גם מדיטציית מרכבה לחיבור פלנטרי שמומשה וייצרה את החיבור לרשת התודעה של מלכי צדק ובכך סיימה תפקידה.
קיימות דוגמאות בעולם העתיק, ברישומי התנ"ך ואחרים על המצאות "מרכבות" כמו למשל:
 מרכבת אליהו , מרכבת יחזקאל ואחרות גלויות או נסתרות, לקיחת חנוך לשמים מבלי שיעבור תהליכי מוות או משה שנלקח ואין ציון על מותו , מהוות דוגמה מוחשית להבנת מהות המרכבה בהקשר העברת מודעות בין הממדים וממקום אחד למשנהו , אם לצורך העברת ישות אור , ניצוצות , או חלקים ברמה זו או אחרת של ממשות או מודעות , אל חיבורם או שלב נוסף בחזרתם אל הבורא , היקום , השלם , אמה אדמה ואבא שמיים.

מדיטציית המרכבה היא בעצם הטכניקה היחידה שמשתמשת בגאומטריה מקודשת מתוך הראשוניות שבה ובכך יוצרת חיבור בין האדם והיקום על בסיס גוף ראשוני ולא מניפולציה של האדם הגשמי כמו פירמידת גיזה.

מרכבת מלכי צדק , הנה טכניקה מדיטטיבית אשר נועדה , תוך חיבור, רוח  –  נפש  –  גוף  , להעביר את תודעתנו מרובד אחד לרובד אחר בדרך חלקה ריתמית והומוגנית . המרכבה משולה בהיבט הצר של המילה לכלי רכב המסוגל להעביר את המודעות מרובדי הממד השלישי בו אנו חיים לרבדים נוספים ואחרים.
( כמו למשל 625 המדרגות בתורת הקבלה, גם כאן יש עליה מרובד לרובד כמו מדרגה למדרגה…)
ביהדות , נחשבת המרכבה גם ל"כס האלוהים" אך יש להבין ולקבל זאת רק בלשון ההמעטה מאחר ומרכבות האל רבות המה כאשר חלק גלויות כבסיפורי התורה על המרכבות וחלק סמויות ונועדו למטלות מוגדרות.

הפעלת המרכבה עבורנו מהווה העלאה של רמת התודעה והמודעות הקיימת לרמות גבוהות תוך שאיפה להתחברות אל האני העליון והחיבור האלוהי והכנה להפעלת המרכבה במועד הנכון שיתאפשר מבחינה קוסמית ומאחר וכל אחד הנו ניצוץ אלוהי , הרי שברי וטבעי הדבר להתחבר אל החיבור העליון ואל האלוהות האין סופית. ביצוע תהליכי מדיטציית המרכבה יחבר אתכם לאור , יילמדכם נשימה נכונה כפי שנשמנו פעם,  ( נשימה זאת נקראת נשימת דולפין ) תוך איזון חשמלי אנרגטי ואתרי של גופכם על רבדיו השונים וריכוז מרכזי האנרגיה תוך חיבור ביניהם מצד אחד אל אבא שמים ומצד שני אל אימא אדמה ובעצם בכך תיצרו חיבור אל הטבע ואל הבורא. המרכבה נקראת גם " אור גוף " והיא מאפשרת ביצוע מטלות בממד שלנו ברמה גבוהה מאוד של מודעות וריכוז תוך חיבור הרגש והשכל ,אם לריפוי עצמי ולאיזון ואם לעזרה לזולת.
הפעלת המרכבה משולה להעברת המודעות תוך השארת הגוף הפיזי בממד השלישי , אל רבדים נוספים ומלמדת אותנו בעצם את הדרך הטובה והקלה למעבר תוך התפתחות האנושות והיקום לממדים הבאים אליהם אנו עוברים. אין ספק כי יכולת פתיחת המרכזים האנרגטיים ובמיוחד מרכז הלב , התחברות אל האהבה האין סופית ויכולת הנתינה מתוך חסד , חמלה, רחמים ואהבה , מהווה יחס ישר לקבלה של הנותן ומעבר לרבדים גבוהים ביחס ישר ליכולת הנתינה. המרכבה למעשה נמצאת באופן סביל סביב כל גוף קיים כמו גופנו , והיא מחכה להפעלתה על ידי המודעות והאהבה. במצריים העתיקה והקדומה , בבתי הספר של המיסטיקה הקדומים אשר מכילים ידע אין סופי , מסבירים את השם מרכבה כך:
Mer   –    אור      –   שדות אור מסתובבים , רוטטים. 
Ka    –     רוח     –   החלק האתרי של הנשמה.
Ba    –   גוף     –  הגוף הפיזי בממד השלישי של הגשמיות.

המילה המלאה באנגלית היא MerKaBa  מתכוונת לשדה אנרגיה רוחני פיזי המוקף באמצעות שדות אור הנצח האין סופי תוך סיבוב / רטט הקרוב למהירות האור בקדקודים. על פי מקורות שונים, בתי הספר העתיקים והמקודשים של Lemuria   , Atlantis  , Egypt , השתמשו בתרגילים וטכניקות כמפתחות אל המימדים הגבוהים.

 

כניסת כוח החיים מאבא שמיים ,   פירמידה עליונה נקראת פירמידת השמש , ציור של צינור הפראנה במרכז גוף האדם הנמצא במרכבה. פירמידה תחתונה נקראת פירמידת ארץ , צינור הפראנה, כוח החיים , כניסת כוח החיים מאימא אדמה .

אודות אריק איזנמן :
מנחה סדנאות, בתחום הרוחני, התמחות בנושאי המרכבה , מלכי צדק , חנוך התנכי וההיסטוריה העתיקה, גאומטריה מקודשת, מחבר הספר " מרכבות האש " , עוסק בתנועה מודעת מרפאת הכוללת טאי צ'י צ'י גונג וריפוי  הפרעות קשב וריכוז באמצעות אומנויות ה
תנועה. www.merkaba.org.il             

כתיבת תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

Call Now Button