מלכי צדק מה זה?

Melchizedek , Order of Melchizedek, Drunvalo Melchizedek

לשם מלכיצדק מספר תובנות ,
ראשית קיים מלכי צדק התנכי הוא מלכי צדק ההיסטורי או מלכי צדק מממד  " אדם קדמון".
במשך כ- 4000 שנה מתקופת ה"בריאה" , היה מלכי צדק התנכי בלבד !
עם פרסום הספר Urantia Book או בהבנתי ספר היקום השמימי , לפני כ- 50 שנה , המחבר , בסיפורו המיתולוגי, כתב וגילה את מה שקרוי בציבור הרחב כ- המסדר המלאכי הנובע מתודעת מלכי צדק.

מתקופה זאת ואילך , ייחסו אנשים שונים עצמם לשמות ממסדר מלכיצדק ( מקובל לכתוב במילה אחת את השם מלכי צדק ) אם כאגו ואם כרצון לקבל חלק מהתודעה והתובנה ואולי אף לצורך הצגת והוכחת שייכותם ליכולת ולרובד המדובר.
כך נפתחה לה תקופה עם מסדר האחווה הלבנה היא מסדר מלכיצדק וחלק בו הנקרא מסדר אלפא-אומגה אשר בו ידועים מספר מלכיצדקים גשמיים אשר המפורסם שבינם הנו – דרונבלו מלכיצדק.
דרונבלו מעיד על עצמו כ" מתעורר " או כאחד שחזר לממד השלישי משושלת הממד ה- 13 הוא ממד תודעת מלכיצדק והוא " ירד " ארצה על מנת להעביר אותנו ולהובילנו דרך כל הממדים פעילותו של דרונבלו משתרעת על פני כל כדור הארץ בהרצאות , מחקרים , תקשורים והפצת עיקר העיקרים , אהבה לכל חי , פתיחת מרכז הלב וחיבור זרימת האנרגיה מאימא אדמה דרך מרכזי האנרגיה שלנו יחד עם האצטרובל המהווה גורם עיקרי ביכולות רוחניות עתידיות ו/או עכשוויות בהתאם להתפתחותו מאחר וכיום גודלו אפונה יבשה ובעבר היה גודלו ככדור קטן , ישירות אל אבא שמיים וכך לסגור מעגל אנרגטי מושלם.

באהבה אריק איזנמן.

כתיבת תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

Call Now Button