פרח החיים – גאומטריה מקודשת – ראו גם את המאמר גאומטריה מקודשת והמרכבה

פרח החיים – גאומטריה מקודשת – פירמידות והמרכבה.

פרח החיים הנו סימבול אמתי ללא תקשור שהתגלה במקדשים עתיקים אפילו ביפן.
תמונתו האמתית ללא תקשורים מהווה את הבסיס למחקרים עליו.
העברת קווים ישרים בין נקודות בתוך תמונת פרח החיים יוצרת את כל הצורות הגאומטריות הידועות כמו גם את כל הסמלים האנרגטיים של הזמן העתיק.  פרח החיים נותן מתוכו למשל
את – ביצת החיים – פרי החיים – המרכבה – עץ החיים ועוד אין סוף סמלים וגופים בידוע לנו.

מבחינה היסטורית ארכאולוגית , נמצאה חריטה מורכבת של פרח החיים לפני למעלה משלושת אלפים שנה במצרים העתיקה באופן מיוחד במקדש של OSIRION באתר ABYDOS,EGYPT האתר הכיל עמודי ענק במצבה הבנויה בצורה מלבנית באופן ייחודי מאוד וגבוה מאוד על עמודי מצבה זאת נמצא מה שמכונה היום סימבול פרח החיים חרוט בצורה שלא מאפשרת מחיקה. העמודים סודרו בתוך המלבן ששיטחו נגזר ממחומש הפוך המוקף פעמיים על ידי עיגול.
 הסמל מכיל את 5 הגופים האפלטוניים מהם נגזרה כל המתמטיקה ואת מה שנקרא בעקבותיהם – "פיי" – שורש 2 ו- שורש 3 כמו גם את הזווית.
מדהים אך העתיד יאפשר ליותר ויותר אנשים ומדענים לקבל הבנות פרח החיים…

יש סיבות רבות להישאר עם ראש פתוח אך אין כל סיבה למחוק היסטוריה או הוכחות שלא
הופרכו עד עתה ומשמשים להבנת היקום באיכות ורובד סבירים אך לצערנו , לא מושלמים.

בל נשכח כי את תורתו של איינשטיין E=MC2 ניסו לבטל דורות רבים של פיזיקאים ואפילו  
הייתה כתבה בעיתון על חוקרים אוסטרליים הטוענים לאחרת.

בספר "על מרחב" מתואר תהליך הפיזיקה התאורטית המנסה להוכיח את הקיים בתנאים מקובלים על המדע החל מאיינשטיין וכלה בתורת ה"על מיתר " ועד לתורת הרב ממד כיום אשר הצליחה להוכיח יותר מתורת הקוונטים יחסיות ופתרונות מתמטיים תוך שימוש ב 11  או 22 ממדים , שאפשרו פתרון רוב המשוואות אך גם תורה זו לא הצליחה להגיע אל "הבורא" אז מי אנו שנבטל במחי יד, סמל חשוב ועיקרי בהבנת תרבותנו, ספר מדהים בפני עצמו אם כי קשה לקריאה במידת מה.

מידות פרח החיים ותליון המרכבה אינן מידות מיוחדות למעט שווה צלעות לפירמידה המשולשת הכפולה, קרי – מרכבה ועיגולים החותכים אחד את מחציתו של השני ועטופים בשני מעגלים מקבילים.

הפירמידה המרובעת אכן דורשת מידה מיוחדת להשגת הזווית הנדרשת במידה ורוצים לחברה אל מערכת האנרגיה של היקום הנפלא שלנו אל אבא שמיים ואל אימא אדמה וגם זאת רק בסגנון פירמידת גיזה ולא בפירמידות המקדש של דרום אמריקה למשל.

כאשר מדברים על גאומטריה מקודשת בבניית גופים גאומטריים תלת ממדיים נדבך אחר נדבך, מתואר  משמעות הפירמידה ראשית מבחינת יצירה של הבריאה , דהיינו פירמידה משולשת… וגם על ידי הוכחת גוף מוצק תלת ממד , גם על פי תהליכי הצגת הגופים המושלמים על ידי פלטו וכן הצגת הגוף הגאומטרי המשולש תלת ממדי דהיינו פירמידה בהתאמה לגוף האנושי הממוקם מעל עצם העצה למעשה או בסביבתו ומהווה כוכב מגן דוד תלת ממדי המחובר כחלק מ- 8 התאים הראשוניים ביצירת הזיגוטה….

הפירמידה המשולשת מחוברת למקור ומהווה מעצם היותה ראשונית ומקורית, "כלי" הטענה או הגנה ועל פי  חוק אזוטרי, זהו גוף ראשוני במעלה המדבר על חוק השלוש כחוק יוצר ,  אימא-אבא- יצירתם ?…. ילד….. יש כאן יצירה לשמה ולכן הפירמידה המשולשת בלא ספק מאפשרת טעינה לצורך התמרה ויצירה…

הפירמידה המרובעת עליה אפשר לדבר רבות ככלי יצירת היקום הגשמי כלומר אפשרות מניפולציה מותאמת אישית, בה נוכל ליצור בקשות וחיבורים על פי רצוננו לטיפול, הטענה
וכדומה בזה.

והנה עוד מספר הבהרות ,

גאומטריה מקודשת הנו נושא מדהים המכיל לטענת חוקרים רבים ואנשי רוח או מיסטיקנים , את
כל הקיים ביקום עד למחקרים המתחילים באקסיומה מסוימת ומנסים להוכיח את יצירת כל הקיים מתוך הגאומטריה המקודשת, כמו לדגמא ספריו של " דרונבלו מלכיצדק " הנקראים פרח החיים 1+2.  (לא הספר בשם המרכבה המיוחס בטעות אליו ואשר אינו שלו ו/או כתוב על דעתו והסכמתו, לדברי דרונבלו)

פרח החיים הנו הסמל החשוב מכולם המכיל את ה-DNA של בני האנוש בנוסף לכל צורה גיאומטרית אפשרית , הסמל מכיל 19 מעגלים משולבים, תמונות והבנות שונות בנושא ברובריקת
גיאומטרית מקודשת באתר.

כאשר אנו לומדים וחוקרים את הנושא , מתחילים בדרך כלל מתיאורו של פלטו בתקופת יוון
העתיקה 350BC שהעביר את הנתונים על 5 הגופים האפלטוניים ( ( יסודיים –ראשוניים)  .

אחת הגופים המפורסם מאוד הנו הפירמידה המשולשת תלת ממדית.

הכפלת הפירמידה והפיכת אחת מהן הנה "המרכבה" או כפי שמכונת בפי רבים "גוף האור".

 זאת היא מרכבת מלכיצדק המעירה את הגוף מתרדמתו ומחברת את כלל הגופים שלנו לתדר האהבה וכוח החיים הראשוני ללא התערבות, זאת,  להבדיל מגופים גאומטריים אחרים מפותחים שאינם מחברים לכוח הראשוני אלה לפיתוחים של אפשרויות הכוח ובקיצור למסננים ועושים עבודה וחיבור שונים .

זהו גוף ראשוני המשייך את הפירמידה לאנרגיה היקומית הראשונית , היינו אל הבורא
ישירות גוף זה מעביר את כוח החיים על תכולתו המורכבת ללא סינון.

גוף נוסף המוכר לנו הנו ה"מתומן" " אוקטהידרון" המהווה פירמידה מרובעת כפולה הפוכה אחת לשנייה.  צורה גאומטרית זאת הנה המשך טבעי ומשלים של הפירמידה המשולשת . מעצם כפילותה ניתן להניח כי זאת פירמידה המבצעת שתי פעולות בו זמנית, העליונה מחברת אל אבא שמים והתחתונה מחברת לאימא אדמה ומכאן שמה , משמעותה ותפקידה – חיבור בין שמים וארץ.

טוב העברתי לכם מעט חומר למחשבה , רבות ניתן לומר בתחום ובעזרתכם הפעילה עוד נדבר.

לשירותכם באהבה,

אריק איזנמן

כתיבת תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

Call Now Button