שאלות תשובות והבהרות מדיטציית המרכבה, גאומטריה מקודשת והעולם העתיק

שאלה: האם יש קשר בין מה שמכונה  "ריקוד המרכבה" לבין "מדיטציית המרכבה"

ראשית, אבהיר שלמרכבה תדרים רבים.
( למשל מרכבה/מרכבות בקבלה),
מרכבות טיפוליות ועוד.
לכן כל אחד יכול להתחבר לתדר המרכבה, מרכבה אותה הוא ייצר או התחבר אליה בספרייה ה"יקומית" או מה שנקרא בנק האנרגיות הספרייה האקאשית.

ולתשובה: מדיטציית המרכבה של דרונבלו מלכיצדק, שונתה, נוכסה, הפכה בשנים האחרונות לסוגים שונים של מדיטציה בהתאם למורים המלמדים אותה ומה שמסתתר או מה שבהבנתם מתאים ועל כן חסר נתונים            בכדי שאפשר יהיה לענות לשאלה, בכל מקרה, מדיטציית המרכבה היא מדיטציה ייחודית ואינה ריקוד המרכבה או כל מרכבה אחרת שהומצאה על ידי אחרים. הרעיון במרכבת מלכיצדק הנו חיבור לגוף תלת ממדי ראשוני הקיים בבריאה ואליו מתחברים ולא לכל גוף או רעיון בעולם הגשמי.

באופן כללי , מדיטציית המרכבה בשמה הובאה על ידי דרונבלו מלכיצדק מתוך חיבורו למלאכיו, תות , ספרו של ג.ג. הורטק בשם מפתחות חנוך ועוד, כך שתקשורו והבנותיו יצרו מדיטציית 18 הנשימות שנקראת מדיטציית המרכבה.       ( מבצעים רק 17 נשימות…) .
לסיכום, אחרים הביאו אינטרפרטציות של המדיטציה בהבנתם או בהארתם .
למדיטציית מלכיצדק אין קשר לריקוד כל שהוא והיא מכילה תהליך חיבור והפעלה של  "גוף האור" האישי דהיינו, המרכבה – Mer-Ka-Ba .  המילה באה לתאר שדות (חשמליים) אלקטרו-מגנטיים מסתובבים.

שאלה:
כהמשך לנושא המרכבה בה דיברנו בעבר , רציתי להעביר לכם מעט מהתועלת של המרכבה בממד השלישי. מדיטציית המרכבה , כלי אישי והתפתחותי למתחילים כמו למטפלים .
בתהליך המדיטציה שמים דגש מיוחד על פתיחת מרכז הלב תוך חווית רבדים גבוהים של המודעות.
המרכבה , נמצאת במצב "רדום" אצל כל אחד מאיתנו , הפעלתה תוך אהבה ללא תנאי לכל חי ,תחבר אותנו לשלמות אשר בחיים ולנוכחות האל בחיי היום יום תוך התפתחות אישית.
התפתחות זאת, מאפשרת את היכולת לשנות את חייכם ואת סביבתכם.

אודות המרכבה:

המרכבה משולה לכלי רכב המסוגל להעביר את המודעות מהממד השלישי /רביעי הקיים אל ממדים נוספים – גבוהים יותר, ביהדות: מהות המרכבה נחשבת ל-"כס האלוהים", הפעלתה מחברת אותנו לממד ולרמות תודעה הגבוהים ביותר – משמע לבורא.
המרכבה הנה פוטנציאל הקיים אצל כל אחד ועל כל גוף , פוטנציאל הניתן למימוש אך נמצא במצב רדום !
התחברות דרך מרכז הלב למרכבה הלא פעילה , הנמצאת סביב כל גוף קיים , גורמת להפעלתה ובכך פותחת את תהליך התחברותנו חזרה אל הטבע .
תהליך המרכבה מחבר אותנו ל"ממד הרביעי", יש להבין מושג זה, משם אנו נושמים את " כוח החיים" ומלמד את גופנו לנשום כפי שנשמנו פעם , נשימה הנחשבת ל " נשימת דולפין ו/או לוויתן " תוך מגבלות הגוף הפיזי .
תהליך זה מנקה ומאזן חשמלית ואתרית את גופנו הפיזי והגופים האתרים שברשותנו, כמו כן את המרכזים האנרגטיים באופן ובצורה החזקה ביותר.

כאן המקום להעביר את הכוונה במילים ממד שלישי, ממד רביעי נושא בו רבים מאיתנו טועים
תוך העברת הטעות הלאה והלאה לתלמידנו תוך אפקט כדור השלג עד לעיוות כוונה ואיבוד המקור והשורש. אנו חיים בממד השלישי…לא…אנו חיים בממד הרביעי תוך יכולת לראות את הממד השלישי, בלבד ולכן קיימת טעות נפוצה אצל ה"מומחים" הרבים שאינם מחוברים להבנת הגאומטריה המקודשת , פרושה וראיית שורש הדברים.
לכן כאשר נאמר אנו נושמים מהממד הרביעי, בעצם אנו מכווננים לרובד גבוה מאוד בממדים
בהם אנו מתמצאים, תוך פעילות בממד הרביעי וראיית הממד השלישי…המרכבה למשל כצורת מגן דוד תלת ממד וצינור הפראנה העובר כ-9 מטר מעלה ומטה לרובד גבוה בלתי נראה של מהממד הרביעי…

יתרונות בהפעלת המרכבה ויישומה:

המרכבה הנה " גוף חי " ועל כן נקראת גם: " אור הגוף " או "גוף האור"
ניתן לתכנת דרכה, מטלות שונות ברמות רבות וגבוהות של מודעות כגון:
התפתחות אישית, ריפוי עצמי ולזולת, חיבור והתמזגות לטבע
חיבור ל"אני הגבוה" ולמידע הקוסמי האין סופי
מעבר של המודעות מהממד השלישי לרביעי ולחמישי
איזון בין האונה הימנית (האינטואיטיבית) לאונה שמאלית (הלוגית)
פתיחת בלוטת האצטרובל לאנרגיית כוח החיים
החדרת כוח חיים לגוף הפיזי-האנרגטי

יכולת הקבלה מהמרכבה הנו ביחס ישר ליכולת הנתינה של כל אחד ואחד מאתנו,דרך מרכזי האנרגיה ובעיקר מהמרכז של הלב המאפשר אהבה אין סופית לכל חי .

בהמשך להסברים על המרכבה מספר הבהרות,
מאחר והמרכבה מורכבת מ-3 כוכב מגן דוד תלת ממדי ,
כיצד 3 סטים של פירמידה כפולה נמצאים באותו מקום.
ובכן , כמו גלי רדיו אשר יכולים לעבור בו זמנית בכל מקום , כך גם כאן קיימים 3 סטים של " כוכב דוד " אשר האחד מחובר לגוף הפיזי כלומר בתדר אחד , השני הנו הסט הנשי / מגנטי אשר מסתובב בהפעלת המרכבה לכיוון ימין וברור שבתדר גל שונה מהראשון והשלישי , הגברי / חשמלי מסתובב שמאלה תוך היותו בתדר תהודה שלישי.  3 הסטים נמצאים באותו מקום, אך מולקולות השדה המגנטי שלהם, שונים בתדירות ובהרמוניות ולכן הם בעצם תופסים אותו מקום.

האם כל אחד יכול ללמוד לבצע את המרכבה:


כן , כל אשר צריך האדם לעשות הוא לפתוח את לבו ועיני רוחו , להיפתח ולקבל את אשר מתרחש סביבו פיזי ואתרי . אין צורך בכל הכנה מוקדמת או היות האדם " מסטר מואר " , לצורך הפעלת המרכבה ואת המיומנות ויכולת המרכבה בעתיד , רוכש המודט תוך התפתחותו והערת הרדום הנמצא בו.

ומספר מילים אחרונות למתעניינים במרכבה:

מרכבות אש גלויות ידועות מסיפורי התורה כמו מרכבת אליהו , מרכבת יחזקאל ואחרות גלויות או נסתרות כמו לקיחת חנוך לשמים מבלי שיעבור תהליכי מוות או משה שנלקח ואין ציון על מותו , מהוות דוגמא מוחשית להבנת מהות המרכבה בהקשר העברת מודעות בין הממדים וממקום אחד למשנהו , אם לצורך העברת ישות אור , ניצוצות , או חלקים ברמה זו או אחרת של ממשות או מודעות , אל חיבורם או שלב נוסף בחזרתם אל הבורא , היקום , השלם , אמה אדמה ואבא שמיים.

קיימות מרכבות המופעלות מכוח החיים ומאהבת היקום תוך העברת ישויות ואנשים מממד אחד לאחר כמו שציינתי על העלאת חנוך לשמים יותר מפעם אחת לצורך הדרכתו ולתהליכי תפקידו או לקיחת מלכיצדק הראשוני חזרה לגן העדן לפני המבול והתגלותו בגוף אחר לאחר המבול, אליהו שעלה בסערה השמיימה וכדומה כאשר כולן באות מתוך מרכבה שבאה אליהם , אך גם קיימות מרכבות הנוצרות מתוך אהבה לכל חי , הנוצרות בממד שלנו כמו האגדות על ה "דלהי-למה" אשר נראה לכאורה בו זמנית במקומות שונים.

עלינו להבין כי לעת עתה , למרות סיפורים שונים , לא נמסר לממד שלנו הידע הסופי למימוש המרכבה תוך הפעלתה ברמה שתאפשר העברת הגוף הפיזי ממקום למקום , אך הטענה היא שאנו בדרך הנכונה…
מכאן אנו מבינים כי הפעלת המרכבה עבורנו מהווה העלאה של רמת התודעה והמודעות הקיימת לרמות גבוהות תוך שאיפה להתחברות אל האני העליון והחיבור האלוהי והכנה להפעלת המרכבה במועד הנכון שיתאפשר מבחינה קוסמית ומאחר וכל אחד הנו ניצוץ אלוהי , הרי שברי וטבעי הדבר להתחבר אל החיבור העליון ואל האלוהות האין סופית.

ביצוע תהליכי מדיטציית המרכבה יחבר אתכם לאור , יילמדכם נשימה נכונה כפי שנשמנו פעם , ( נשימה זאת נקראת נשימת דולפין ) תוך איזון חשמלי אנרגטי ואתרי של גופכם על רבדיו השונים וריכוז מרכזי האנרגיה תוך חיבור ביניהם מצד אחד אל אבא שמים ומצד שני אל אמה אדמה ובעצם בכך תיצרו חיבור אל הטבע ואל הבורא.  
המרכבה נקראת גם " אור גוף " והיא מאפשרת ביצוע מטלות בממד שלנו ברמה גבוהה מאוד של מודעות וריכוז תוך חיבור הרגש והשכל ,אם לריפוי עצמי ולאיזון ואם לעזרה לזולת.
המרכבה גם מאפשרת חיבור אל האני ברובד גבוה תוך אפשרות לקבלת חיבור למידע העצום והרדום בתוכנו ואף יש האומרים אל הספרייה הקוסמית האין סופית.
 כהמשך לנושא המרכבה בה דיברנו בעבר , רציתי להעביר לכם מעט מהתועלת של המרכבה בממד השלישי.    מדיטציית המרכבה , כלי אישי והתפתחותי למתחילים כמו למטפלים .
בתהליך המדיטציה שמים דגש מיוחד על פתיחת מרכז הלב תוך חווית רבדים גבוהים של המודעות.
המרכבה , נמצאת במצב "רדום" אצל כל אחד מאיתנו , הפעלתה תוך אהבה ללא תנאי לכל חי ,תחבר אותנו לשלמות אשר בחיים ולנוכחות האל בחיי היום יום תוך התפתחות אישית.
התפתחות זאת, מאפשרת את היכולת לשנות את חייכם ואת סביבתכם. 

אריק

כתיבת תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

Call Now Button