ראיון עם דרונבלו מלכיצדק המרכבה וגאומטריה מקודשת

ראיון עם דרונבלו מלכיצדק אודות גאומטריה מקודשת והמרכבה

by: Rebecca Goff

דרונבלו מלכיצדק, בעל תואר מוסמך באומנויות יפות וציור ומקצועות משניים הכוללים מתמטיקה ופיזיקה מטעם אוניברסיטת ברקלי קליפורניה, ארה"ב. מאז 1946 נמצא בדרך הרוחנית באופן מודע.
דרונבלו למד גאומטריה מקודשת במשך 35 שנים. בשנת 1980, החל ללמד נושא זה ובעקבות אהבתו ומסירותו הרבה לנושא, הצליח להעביר זאת למודעות הקהל הרחב בסדר גודל עולמי. נושא הדולפינים החל כתחום נוסף לעיסוקו משנת 1993 לערך.

שאלה:

אני מבינה כי החלק המעמיק ביותר של עבודתך הנה המרכבה, אנא הסבר מה זה וכיצד גאומטריה מקודשת מתחברת לכך.

תשובה:

איני בטוח או יודע באם החלק החשוב ביותר הינו המרכבה, מאחר והמרכבה בפני עצמה הינה מבנה שדות אנרגטיים חי. מה שמפעיל את השדה הזה, הינו החלק החשוב והמעמיק ביותר ולא השדה עצמו. השדה מופעל מתוך הבנה עמוקה של המציאות האלוהית והאדם הפנימי עצמו, בראש וראשונה, שדה זה מופעל  על ידי אהבה, לגבי, החלק החשוב ביותר במרכבה, הינה האהבה עצמה. נכון הוא שהמרכבה הינה תחום שנכנסים אליו בסדנאות המתאימות אך כשלעצמו אין זה החלק החשוב ביותר. מה שהחיים עושים עם זה, כיצד החיים בוראים עם זה…זה מה שחשוב ביותר.

שאלה:

מה בדיוק זה המרכבה וכיצד גאומטריה מקודשת קשורה לזה.

תשובה:

ראשית, גאומטריה מקודשת קשורה בהחלט לכל דבר. אין נושא אחד אפילו, שניתן לומר עליו שגאומטריה מקודשת אינה קשורה בו. המרכבה הנה טכניקה, קווי אנרגיה בתוך ומסביב לגוף בצורות גאומטריות הקשורות זו בזו. בממד השלישי, אנרגיה זו הנה אלקטרו מגנטית בטבע, דהיינו חשמלית ומגנטית. המרכבה מכילה רכיבים בכל רמות הממדים האחרים כך שהיא איננה רק אלקטרומגנטית. היא מתרחבת דרך כל הממדים ויש לה היבטים מותאמים מתוך ממדים אלו הקשורים ישירות אליה. המרכבה היא הגאומטריה אשר בוראת מציאות כדבר ראשון, מתוך המרכבה נמצאת הגאומטריה אשר בוראת כל דבר קיים.

המרכבה נמצאת סביב גופנו, תוך שהיא הופכת למרכבה כאשר המחשבה נפגשת עם ההבנה המושלמת והאחדות, בנוסף,הלב יודע וחי את האחדות הזו ומתחיל להיפתח אל כל הקיים בכל מקום. כאשר המחשבה והלב מתחברים בדרך מסוימת, הגאומטריה סביב הגוף הופכת חייה. היא הופכת לשדות חיים. כאשר שדות אלו מופעלים באופן הנכון, הדיסק והספירה ( מעין גלגל בשמיים) הנראית כצלחת מעופפת…מופיעה סביב הגוף.

זו היא התופעה לה רוב האנשים קוראים, מרכבה, התופעה של הצלחת המעופפת.

קיימים סוגים שונים של מרכבות, הן נוצרו בדרכים שונות בהתאם לסוג השדה שמחובר אליה וצורת הביצוע. המרכבה יכולה להיות כל דבר, כל דבר שעולה על הדעת, היא יכולה להיות כל דבר שנוצר אי פעם או ייווצר בעתיד כמו גם כל דבר בתוך יכולת הבריאה, היא יכולה להיות כל דבר מעבר למציאות הנגלית לנו.כאשר התלמיד מתחיל לתפוס את משמעות המרכבה, הוא או היא, מתחילים להבין כי זה לא דבר הנלמד ברגע או דקה,זה כמו עץ שגודל. ככל שנכניס או נפיח רוח חיים בה, כך יותר נחייה אותה וכך נראה כיצד כל החיים, בכל מקום, בכל הבריאה, מחובר אליה. המרכבה יכולה להיות כל מה שהדמיון , הלב והשכל שלנו רוצים שיהיה.

שאלה:

ציינת רשת פלנטרית ( כוכבית ) בעבודתך, התוכל לתת לנו הסברים לכך.

תשובה:

הרשת הנה העתק הרשת של גוף האדם. השדה עליו אנו מדברים מהמרכבה, שהינה כל אותם שדות אלקטרומגנטיים,מתרחבים סביב לנו לגודל של כ- 55 פיט. אותו שדה בדיוק מתרחב סביב אמא אדמה. שדות אלו גם קיימים סביב הירח והשמש, הגלקסיה והאטום וכן הלאה. זה תמיד זהה, השדות תמיד זהים למרות שצורות החיים הפועלות הנן שונות.

מתוך תבנית רשת ראשונית זו, יש אפשרות בריאה רבה ביותר בתבניות מיוחדות במינן הנולדות מתוך הגיאומטריה של הסט המקורי . לדוגמא, כל צורת חיים הקיימת בממד הפיסי, הינה בעלת צורה ייחודית משל עצמה. לכל קריסטל יש צורה  קריסטלית גיאומטרית עצמית. צורת חיים, אפילו אם קיימות רק שתי צורות חיים כאלו בכל העולם, אחת גבר ושנייה אישה, תהיה להם רשת מתרחבת סביב כל הפלנטה. רשת גיאומטרית זו תתרחב מבערך 60 פיט בתוך האדמה עד לכ-30,000,000 סוגים על האדמה, כלומר כ- 30,000,000 סוגי רשתות סביב כדור הארץ.

רשתיות של זנים אלו, שזורות אחת בשנייה ומייצגות את הזוהר ( ההילה/האורה ) של האור היוצא ועובר מהפלנטה. לאדם אנושי , שלוש רשתות. 3 רשתות אלו הינן יחודיות ומובחנות על ידי רמות הכרומוזומים בתוכנו. כל אחת מרשתות אלו הינה כמו עדשה המפרשת לנו את המציאות. אתה תראה כל דבר בהתאם לסוג הרשת האנושית אליה אתה מחובר.       

"האבוריגים" מחוברים לרשת הראשונית והקדומה של הרשת האנושית.אנו מחוברים לרשת העתיקה השנייה, רשת הממד השלישי שלנו מבוססת על משולשים מרובעים. הרשת החדשה, רשת התודעה המשותפת המשיחית אליה אנו נעים,מבוססת על מחומש ( פנטגון ),הינו היחס בין דודיכהידרון ואיכוסיהידרון ( עשירימון).  

יש באופן מיוחד, צורה מיוחדת בין שתי הגיאומטריות, צורה זו הנה הקיצונית ביותר ( המרוחקת ביותר ) מקצה ה- 55 פיט סביב גוף האדם ועד למרחק של 60 מילים. היא אחת מהצורות הגבוהות ביותר מעל האדמה כרגע.

רשת זו, חשובה מאוד לנו, אם אנו מודעים לה או לא. ככל שאנו הופכים להיערך יותר ( מגיעים לרמות שוות עם הרוחניות)עם הרוחניות, אנו מתחילים לגלות דבר מה עלינו שלא ידענו מעולם. ככל שאנו יותר בתוך התודעה המשיחית, אנו נגלה כי     אנו רק תאים בתוך גוף עצום. המחשבות והרגשות של כל אחד, בכל מקום בעולם, לא משנה מהי, יכול להפוך לשלנו. נוכל לדעת ולחוות כל אחד, בין לאדם מסוים או מדינה או כל הפלנטה, הכול יהיה נגיש לנו.

זה כבר עכשיו קיים עם האברגינים, הם קוראים לזה " זמן חלום", הם יכולים להיכנס לתוך מצב זה בעיניים פקוחות ולראות או להיות מה שכל אבורגיני אחר ראה או הרגיש לפני כן. אין לנו אפשרות גישה לכך במצב חיבורנו לרשת הקיימת בגלל העדשה המודעתית ( תודעתית) אשר דרכה אנו מסתכלים, הינה משנית ואנו חשים עצמנו נפרדים. אנו מרגישים עצמנו כחלק מגוף וכל מה שמחוץ לנו אינו אנחנו. ברור שכל זה הינו אשליה, אנו עומדים להשליך דרך זו של ראיית הדברים. אנו בדרך לעבור   לדרך בה נהפוך לכדור הארץ ונחוש זאת כפי שזה כמעשה.( באופן מילולי ואמיתי ) אנו נדע ונרגיש כל דבר שזז או מחשבות  שיהיו על פני השטח, באוויר ובמים. כל זה יהיה חלק מגופנו, זו דרך חיים אשר כמעט דמיונית לנו ברגע זה אך היא נמצאת בקצה החיצוני של מה שאפשרי עבורנו.

שאלה:

במידה ומספר אנשים בקבוצה,ילמדו את האפשרויות הטכנולוגיות של המרכבה, האם אחרים יוכלו להצטרף אליהם בפשטנות דרך אהבה ולהשיג את אותה מצב מודעות.

תשובה:

כן הם יוכלו, למעשה כאשר נאמר לי לעשות את המרכבה, מלכתחילה נאמר לי לא לחשוש להגיע לכל העולם. זה רק נדרש להשיג מספר אנשים ודרכם, זה יזרום אל תוך הרשת. ברגע שהרשת הופכת לנגישה לכל אחד על גבי האדמה, ברגע שזה חי     על ידי אדם אחד, זה הופך לנגיש לכולם. זו הסיבה מדוע אלוהים שלח את בנו " ישו" למשל לכאן ( אנו יכולים להבין כי ביהדות זה היה משה ובאיסלם, מוחמד…זו תוספת להבנות שלי, אריק ),נדרש רק אדם אחד למימוש תחיית המתים כדי שזה יהפוך לנחלת הכלל. אך מישהו חייב לעשות זאת. במקרה זה אנו מדברים על קבוצת מודעות ( הכרה ) והזמן הוא עכשיו.

לקח 13,000 שנה לברוא את הרשת הקיימת העכשווית מעל תרבויות רבות וזמנים רבים וזה נמצא פה כעת וחי. זה מושלם בשלמותו ואנשים מחוברים לזה. למעשה אנו מאמינים, כי כמעט כל אדם בעולם, בתוך ליבם, מחוברים לקיים החדש כאשר רק מעט מאוד אנשים עדיין בדרך הישנה.

כתיבת תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

Call Now Button